O nas

O nas

30 lat na rynku!

Działamy od 1988 roku.

Wielu

zadowolonych klientów

Maszyny CNC

Uniwersalny park

Załoga

Doświadczeni fachowcy

1988 Początek

1996_warsztat_sephiaVPR jest firmą rodzinną założoną w 1988r w Gdańsku jako kontynuacja działalności pokoleniowej w dziedzinie produkcji pierścieni tłokowych dla zaopatrzenia dostaw dla rolnictwa oraz odbiorców wielu dziedzin przemysłu motoryzacyjnego.

Obecnie profil produkcji i usług realizowany jest przez numerycznie sterowaną obróbkę mechaniczną metali dla wykonywania części i podzespołów dla wielu sektorów usług branżowych.

Obecnie

business-stock-photo-600x400Każdy etap produkcji części przeprowadzany jest przez nas od projektowania CAD-CAM do kontroli końcowej.

Skrupulatnie przestrzegamy wymagań jakościowych produktu co do ceny, terminu dostawy i wymogów specyficznych dla sektorów branżowych naszych klientów.

W czym możemy pomóc?

praca_sterowanie_haasSpecjalizujemy się w obróbce precyzyjnej dla niestandardowych elementów mechanicznych. Dostarczamy szeroką gamę usług obróbki skrawaniem, przy użyciu zaawansowanych urządzeń i najnowszych technologi w tym:

– Usługi CNC w zakresie frezowania
– Usługi CNC w zakresie toczenia
– Projektowanie CAD/CAM w zakresie części mechanicznych
– Chromowanie techniczne

Nasz obecny profil produkcji umożliwia wykonanie małych i średnich zamówień na krótkie serie elementów, a także jednostkowe przedmioty.

Polityka

handshakeDokładamy wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie na postawione przez klienta zagadnienie. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i usługami. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Jeśli są Państwo zainteresowani lub chcieliby omówić zamiar współpracy, zapraszamy do kontaktu z nami w każdej chwili.

Kontakt